VIII Zjazd Polskiego

Towarzystwa Udaru Mózgu

Udar mózgu - farmakoterapie

map-marker Kielce

calendar3 9 - 10 czerwca 2022 r.

 

Informacje praktyczne przed przyjazdem

 

Miejsce obrad

Grand Hotel Kielce

ul. Sienkiewicza 78, 25-501 Kielce

Grand Meeting Center, sale DĘBOWA (obrady) i CISOWA (wystawa firm)

 

Zaświadczenia i punkty edukacyjne

Uczestnicy zjazdu otrzymują zaświadczenie potwierdzające udział i otrzymanie punktów edukacyjnych. Zaświadczenia będą rozsyłane pocztą elektroniczną.

 

Informacje dla prelegentów

Sala obrad DĘBOWA wyposażona jest w projektor multimedialny oraz laptopy z programem PowerPoint. Prelegenci proszeni są o przekazanie swojej prezentacji obsłudze technicznej w sali obrad najpóźniej w przerwie poprzedzającej sesję, w której zaplanowana jest prezentacja. W przypadku prezentacji zawierających filmy, animacje itp. sugerujemy sprawdzenie poprawności działania prezentacji przed rozpoczęciem sesji lub użycie własnego laptopa (po uzgodnieniu z obsługą techniczną w sali obrad).

Organizatorzy proszą prelegentów o ścisłe przestrzeganie wyznaczonego czasu prezentacji.

 

Posiłki

Kawa i herbata oraz słodki poczęstunek będą dostępne przez cały czas trwania zjazdu w sali wystawienniczej CISOWA, obok sali obrad.

Obiad i kolacja w czwartek 9 czerwca 2022 serwowane będą w restauracji HYPERION na poziomie „-1” hotelu.

W piątek 10 czerwca 2022 r. zapraszamy na poczęstunek śniadaniowy w czasie porannych warsztatów Inicjatywy Angels.

Na zakończenie zjazdu dla osób wyjeżdżających przygotowany zostanie ciepły posiłek w sali wystawienniczej CISOWA.

 

Zakwaterowanie

Doba hotelowa w Grand Hotel Kielce kończy się o godz. 12.00. Za dłuższe pozostanie w pokoju oraz korzystanie z płatnych usług (telefon, płatna TV, mini bar itp.) hotel ma prawo naliczyć dodatkowe opłaty, które gość hotelowy powinien opłacić osobiście w recepcji hotelowej.

Hotel zastrzega sobie prawo pobrania kaucji od gości w dniu przyjazdu na rzecz zapłaty za ewentualne usługi dodatkowe.

 

Komunikacja i parkingi

Grand Hotel Kielce położony jest w śródmieściu, kilka minut spacerem od dworca PKS oraz stacji PKP. Hotel posiada własny parking o ograniczonej liczbie miejsc (większość miejsc parkingowych znajduje się za hotelem - wjazd od ul. Panoramicznej), przeznaczonych głównie dla samochodów gości, którzy mieszkają na miejscu. Specjalna opłata za parkowanie dla mieszkających w hotelu uczestników zjazdu wynosi 10 zł za dobę.

Przy ul. Panoramicznej, zaraz za hotelem znajduje się również ogólnodostępny, płatny parking z opłatą naliczaną za każdą godzinę.

Organizatorzy nie zapewniają transportu pomiędzy innymi hotelami i pensjonatami a miejscem obrad. Informacje na temat taksówek powinny posiadać recepcje hoteli i pensjonatów. W centrum obowiązuje strefa płatnego parkowania.

 

Wystawa firm

Stoiska wystawowe są prezentowane przez cały czas trwania zjazdu w sali wystawienniczej CISOWA, obok sali obrad.

Spis wystawców (kolejność alfabetyczna):

Allergan

Angels Initiative

Biofarm

Esculap

Ever Pharma

Guna Medical / Ambra Group

Ipsen

Kosmed

Merz

Nutricia

Pfizer

Polpharma

 

Wydarzenia towarzyszące

Walne zebranie Polskiego Towarzystwa Udaru Mózgu zaplanowane zostało w piątek 10 czerwca 2022 r. przed zamknięciem zjazdu w sali obrad DĘBOWA.

Również w piątek, 10 czerwca 2022 po zakończeniu zjazdu odbędą się warsztaty szkoleniowe pod patronatem firmy Kosmed, a następnie walne zebranie Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego (w sali DĘBOWA).

W sobotę, 11 czerwca 2022 r. planowany jest egzamin na certyfikat Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego (w salach KASZTANOWA i KLONOWA, I piętro). Obowiązują wcześniejsze zapisy i opłata.